سمعک اتیکن

معرفی شرکت و محصولات شرکت

اتیکن

Oticon

تاریخچه

کمپانی سمعک اتیکن در سال 1904 به کوشش آقای HANS DEMANT در کشور دانمارک تأسیس شد. در واقع سمعک اتیکن را شاید بتوان قدیمی‌ترین کمپانی در تولید سمعک دانست. کمپانی اتیکن دانمارک تنوع زیادی از سمعک‌ها را برای کودکان و بزرگسالان ارائه می‌دهد.

چرا اتیکن؟

یکی از دلایل عملکرد با دوام سمعک‌های اتیکن، ارزیابی‌های دقیق دوره‌ای و همچنین تلاش برای دستیابی به بالاترین استاندارد کیفی ممکن است. پوشش نانو در سمعک‌های جدید اتیکن یکی از این اقدامات بوده است که آن را واجد دریافت استاندارد IP58 نموده است که نشان دهنده‌ی مقاومت بالای سمعک‌های اتیکن به نفوذ گرد و خاک و آب است. به علاوه، پیشرفته‌ترین تکنولوژی سرکوب وزوز گوش در اختیار سمعک اتیکن می‌باشد.

سمعک های اتیکن

سمعک INO

خانواده سمعک INO محصول جدید کمپانی اتیکن، صدایی به مراتب صاف‌تر را نسبت به سمعک‌های قبلی ارائه می‌کند. این خانواده شامل سمعک‌های داخل گوشی و پشت گوشی است و طیفی از کم‌شنوایی‌های مختلف را پوشش می‌دهد.

سمعک INO Pro

سمعک Ino Pro اتیکن، یک سمعک کاملاً دیجیتال و هوشمند است که از ابزارهای شنیداری برای کم‌شنوایی متوسط تا شدید است.

سمعک RIA2

این گروه از سمعک‌ها شامل سمعک‌های پشت گوشی و داخل گوشی هستند. سمعک اتیکن RIA2 از بهترین کیفیت صوتی در گروه پایه برخوردار است

سمعک RIA2 Pro

فن آوري موجود در سمعك RIA2 Pro با تقلید از پردازش شنوایی مغز و افزایش ظرفیت پردازش صوت نسبت به فن آوری‌های قبلی توانسته است تا حدود 30 درصد اصوات گفتاری را با وضوح و خلوص بیشتری به مغز تحویل دهد. سمعک Ria را در چهار مدل داخل گوشی و دو مدل پشت گوشی در رنگ‌ها و اندازه‌های متفاوت وجود دارند.

سمعک GENO

محصولات این خانواده در دو سطح عملکردی ۱ و ۲ و در رده‌های محصولات پایه و متوسط عرضه شده‌اند. این سمعک‌ها در مدل‌های مختلف پشت گوشی استاندارد، پشت گوشی قوی، پشت گوشی میکرو با رسیور داخل کانال، داخل گوشی و نامرئی قابل سفارش می‌باشند.

سمعک SIYA

این سمعک به شما از طریق تقویت جزئیات صدا کمک می‌کند، به‌طوری‌که شما می‌توانید با شنیدن جزئیات روی تمامی لحظه‌های ارزشمند تمرکز کرد. یکی از مدل‌های سمعک SIYA اتیکن را می‌توان بوسیله‌ی تعویض درب باتری به یک سمعک قابل شارژ تبدیل کرد. کاربر سمعک می‌تواند به سادگی سمعک‌هایش را در شب شارژ کند و در طول روز از آن استفاده کند. همچنین در صورت نیاز می‌تواند از باتری‌های یک بار مصرف هم استفاده کند.

سمعک OPN

مدرن‌ترین محصول کمپانی اتیکن محسوب می‌شود. هدف اصلی سمعک Opn رفع مشکل درک گفتار افراد کم‌شنوا در گفتگوهای گروهی و محیط‌های پر از سر و صدا است. سمعک Opn با تکنولوژی نوین خود بجای تمرکز به گفتار تنها یک گوینده، کل گفتگوها را رصد می‌کند و بهترین نسبت درک گفتار به نویز را فراهم می‌آورد. این سمعک پشت گوشی RITE تحولی را در صنعت شنوایی ایجاد کرده‌است.

سمعک SENSI

این خانواده از سمعک به طور تخصصی برای خردسالان طراحی شده‌است برای این طیف از افراد کم‌شنوا تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای را فراهم می‌کند تا برای خانواده و خود کودک مناسب باشد.

سمعک DYNAMO

این سمعک محصولی ظریف و در عین حال قدرتمند است برای افراد دارای کم‌شنوایی شدید تا عمیق طراحی شده است. قابلیت اتصال به لوازم جانبی مختلفی را دارد و راحتی و اطمینان را برای کابران به همراه دارد.

سمعک Ruby

سمعک ruby یکی از جدیدترین سمعک های برند اتیکن است که در سال 2019 به بازار عرضه شد و استایل پشت گوشی دارد. Oticon Ruby مجموعه ای از سمعک های پشت گوشی است که به شما اطمینان می دهد که برای زندگی کامل نیاز دارید. روبی درک گفتار شما را بهبود می بخشد تا بتوانید لذت های زندگی را تجربه کنید.

سمعک xceed

معرفی قوی ترین سمعک دنیا این سمعک از برند اتیکن در سال 2019 به بازار عرضه شده است. افراد مبتلا به کم شنوایی شدید تا عمیق برای گذراندن هر روز به سمعک تکیه می کنند و پیگیری گفتگو با گروهی از دوستان، اعضای خانواده یا همکاران می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. اگر چند نفر با هم صحبت کنند، فهمیدن مکالمات سخت‌تر و حتی خسته‌کننده‌تر می‌شود. سمعک‌های قدرتمند با جهت‌گیری سنتی به همه بلندگوها دسترسی نمی‌دهند، بلکه فقط روی شخص مقابل شما تمرکز می‌کنند. Oticon Xceed این نوع directionality را تغییر می دهد. Xceed دسترسی به تمام گفتار و صداهای مرتبط را فراهم می کند و گفتار را از نویز متمایز می کند و تجربه شنیداری 360 درجه در اختیار استفاده کنندگان آن قرار میدهد.

سمعک cros

تصور کنید در یک جلسه مهم نشسته اید و نمی توانید مشخص کنید چه کسی صحبت می کند. یا مجبور باشید بین شنیدن تلویزیون در یک مهمانی برای یک رویداد ورزشی در مقابل صحبت با مهمانان دیگر یکی را انتخاب کنید. اگر ناشنوایی یک طرفه دارید، وضعیتی که در آن کم شنوایی قابل توجه یا کلی در یک گوش وجود دارد، هر روز با چالش هایی مانند این مواجه می شوید. با معرفی خانواده Oticon CROS، راه حل هایی که به طور خاص برای کمک به شما در غلبه بر چالش هایی مانند این طراحی شده اند.