سمعک ای‌اند‌ام

معرفی شرکت و محصولات شرکت

ای اند ام

A & M

تاریخچه

این سمعک زیر مجموعه سمعک‌های تولید شده در کمپانی سمعک زیمنس آلمان است که طیف گسترده‌ای از سمعک‌ها را تولید می‌کند. این سمعک‌ها داخل یا پشت گوش، داخل کانال نصب شده یا حتی نامرئی هستند. ویژگی منحصر به فردی که این نوع سمعک را در اولویت انتخاب‌ها قرار می‌دهد، قابلیت اتصال آن به تلفن همراه به صورت بی‌سیم است.

سمعک های ای اند ام

سمعک XTM RIC P8

سمعک رسیور داخل کانال که از نظر سایز، کوچک‌ترین سمعکی است که داخل مجرای گوش نصب می‌شود، جنس آن نرم بوده و کاملا پنهان است. در این نوع سمعک با توجه به اندازه کوچک خود، کارایی و طول عمر بالایی دارد و برای کسانی مناسب است که سطح افت شنوایی آن‌ها کم یا متوسط باشد.

سمعک XTM S P8

این مدل، کوچکترین نوع سمعک‌های پشت گوشی است که کیفیت صدای قابل قبولی دارد. این مدل سمعک برای افرادی مناسب است که سطح افت شنوایی آن‌ها کم یا متوسط است.

سمعک XTM M P8

این نوع سمعک، بر خلاف دیگر سمعک‌ها نیازی به قالب‌گیری گوش ندارد و با هر اناتومی گوشی قابل تطبیق است. این نوع سمعک نیز برای کسانی مناسب است که افت شنوایی آن‌ها کم و متوسط باشد.

سمعک XTM P P8

این نوع سمعک طیف گسترده‌ای از افت شنوایی را پوشش می‌دهد. این مدل گزینه‌های فراوانی دارد که شامل مدیریت نویز، مدیریت صدای پس‌زمینه بوده و می‌توانید آن را متناسب با شرایط زندگی خود تنظیم کنید. این نوع سمعک برای افرادی مناسب است که افت شنوایی شدیدی دارند.

سمعک XTM XP P8

این مدل برای افت شنوایی عمیق طراحی شده است. این نوع سمعک به آن‌ها کمک می‌کند درک بهتری از گفتار، کیفیت صدا داشته باشند و پوشیدن آن نیز بسیار راحت است.

سمعک XTM P6

محصول جدید تر شرکت ای ام می باشد که تکنولوژی آن پیشرفته تر از مدل قبلی یعنی P4 می باشد.در این مدل سمعک میکروفن های جهت دار به کار رفته است که همراه با سیستم ضد نویز به فرد کم شنوا کمک می کند تا در محیط های شلوغ بهتر صحبت های دیگران را متوجه شود.همچنین این سمعک دارای 12 کانال پردازشی و 4 برنامه دستی می باشد که باعث می شود فرد از حس شنوایی خود لذت بیشتری ببرد.سمعک XTM P6 در دو شکل پشت گوشی و داخل گوشی و همچنین در قدرت های مختلف تولید می شود.

سمعک XTM P4​

به دو شکل آماده و سفارشی تولید می شوند.در سمعک های داخل گوشی آماده به قالب گیری نیازی نیست و سمعک توسط یک ماده سیلیکونی نرم پوشیده می شود تا وارد مجرای گوش شود.

سمعک داخل گوشی AM این مدل سمعک‌ها در دو نوع تولید می‌شوند

سمعک XTM XP P8

این مدل برای افت شنوایی عمیق طراحی شده است. این نوع سمعک به آن‌ها کمک می‌کند درک بهتری از گفتار، کیفیت صدا داشته باشند و پوشیدن آن نیز بسیار راحت است.

سمعک XTM Custom P8

طراحی این مدل سمعک طیف گسترده‌ای از مدل‌ها و رنگ‌ها را در بر میگیرد. این مدل با وجود اندازه کوچک خود، برای انواع سطوح افت شنوایی مناسب است، استفاده از آن آسان بوده و درک گفتار را ساده می‌سازد.