سمعک زیمنس

معرفی شرکت و محصولات شرکت

زیمنس

SIEMENS

تاریخچه

کمپانی سمعک زیمنس یکی از پیشروترین شرکت‌ها در زمینه‌ی صنعت شنوایی می‌باشد و در زمینه‌ی تولید دستگاه‌های شنوایی قدمتی بیش از 140 سال دارد. با سمعک‌های زیمنس شما می‌توانید انواع و مدل‌های مختلفی از سمعک‌ها با عملکردهای متفاوت را به کاربران خود با انواع مختلف کم‌شنوایی ارائه دهید.

چرا زیمنس؟

جدیدترین محصول شرکت زیمنس با نام SIGNIA X بهترین درک گفتار در حضور نویز و صدای طبیعی فرد را به ارمغان می‌آورد. برای این کار از فناوری پیشرفته‌ی ارتباط بی سیمی دو سمعک استفاده می‌شود. خانواده X استایل‌ها و مدل‌های مختلفی دارد که در استایل‌ها و رده‌های مختلف ارائه شده‌اند تا رضایت کامل کاربر را در پی داشته باشند، تکنولوژی MOTION SENSE اینجا ی توضیح داده بشه سمعک‌های زیمنس در سه رده معرفی شده‌اند سمعک X، سمعک NX، سمعک PX در هر خانواده سه رده تکنولوژی وجود دارد که به ترتیب از بالاترین رده به پایین‌ترین رده : 7 ، 5 ، 3 هستند.

سمعک های زیمنس

سمعک NX

سمعک‌های رده‌ی Nx در سال 2017 معرفی شدند. کاربر سمعک صدای خودش را کاملاً طبیعی می‌شنود و بهترین درک گفتار را در محیط‌های پُر سر وصدا خواهد داشت.

سمعک PX

سمعک سیگنیا با معرفی پلت‌فرم Primax در سال 2016، گام اساسی در راحتی شنیداری کاربران سمعک برداشت سمعک‌های PX رنگ و مدل‌های مختلفی از سمعک را شامل می‌شوند.

سمعک CHARGE AND GO

سمعک هوشمند پشت گوشی با قابلیت شارژ مجدد مجهز به باتری‌های قابل شارژ از نوع مدل وایرلس (بی‌سیم)، بلوتوث‌دار است.

سمعک SILK

از انواع سمعک‌های داخل گوشی که نیازی به قالب‌گیری ندارد و می‌توان به راحتی با استفاده از یک سیلیکون نرم آن را در گوش قرار داد.

سمعک SILK NX

از سمعک‌های نامرئی همراه با صدای طبیعی هستند که به صورت داخل گوشی تجویز می‌شوند.

سمعک INSIO NX

این سمعک‌ها از مدل‌های داخل گوشی بوده و صدای طبیعی در گفتار و در حضور نویز را به همراه دارند.

سمعک‌های شرکت زیمنس بر اساس نیاز کاربر می‌توانند با لوازم جانبی و اپلیکیشن‌های مختلفی لینک شوند و تجربه‌ی شنیداری را با استفاده از این امکانات بهبود ببخشند.