رکستون

معرفی شرکت و محصولات شرکت

رکستون

REXTON

تاریخچه

سمعک رکستون یکی از برندهای معتبر سمعک در نیا می‌باشد. این برند توسط شرکت «رکستوندر» شهر زوریخ سوئیس برای اولین بار در سال 1955 میلادی محصولات شنیداری خود را تولید و عرضه نمود. اين سمعک‌ها بيش از پنجاه سال سابقه بين‌المللی دارند. به دلیل شفافیت عالی و طرز استفاده‌ی آسان، محصولات کمپانی رکستون با استقبال زیادی از سوی مشتریان مواجه شدند. محصولات رکستون در ایران زیر نظر شرکت زیمنس فعالیت می‌کند. با این حال سمعک‌‌های زیمنس و ریکستون کاملاً یکی نبوده و هنوز دو برند جداگانه محسوب می‌شوند.

چرا رکستون؟

برند رکستون، مجموعه سمعک‌هایی در انواع شکل‌ها و مدل‌های مختلفِ داخل گوشی، پشت ‌گوشی، دیجیتالی و … عرضه می‌دارد.این سمعک‌ها در بهترین سطح از کیفیت و قدرت بوده که مشتریان کم‌شنوای خود را قادر به درک گفتار در محیط‌های شلوغ می‌کند.

سمعک های رکستون

سمعک Stellar

از انواع سمعک‌های دارای باتری قابل شارژ است به این معنا که نیازی به تعویض مداوم باتری ندارد.

سمعک Emerald

این مدل سمعک‌ها نیز از نوع پشت گوشی بوده و بر اساس سطح تکنولوژی‌شان در اندازه‌ها و مدل‌های مختلفی موجود می‌باشند. Emerald M 8C سایز کوچکی دارد و برای کم‌شنوایی‌های ملایم تا شدید مناسب است. Emerald S 8C که دارای باتری 312 می‌باشد و سمعکEmerald XS 8C که دارای باتری 10 می‌باشد.

سمعک Mosaic

این مدل سمعک‌ها نیز از نوع پشت گوشی بوده و بر اساس سطح تکنولوژی‌شان در اندازه‌‌ها و مدل‌های مختلفی موجود می‌باشند. کوچکترین نوع سمعک رکستون با سایز باتری 312 ، Mosaic S نام دارد. سمعک رکستون Mosaic M برای کم‌‌شنوایی در سطح متوسط مناسب است. Mosaic P قادر است کم‌شنوایی‌های شدید را پوشش ‌دهد و سمعک Mosaic HP برای کم‌شنوایی‌های شدید تا عمیق مناسب است. این سمعک‌ها نیز به فن‌آوری وایرلس مجهز هستند.

سمعک InoX

این نوعی سمعک کاملاً نامرئی بوده و به گونه‌ای است که نیازی به قالب ‌گیری از گوش کاربران ندارد و برای هر گوشی مناسب است. این سمعک نیز کاملاً هوشمند و مجهز به فن‌آوری وایرلس است.

سمعک STERLING

نوعی سمعک داخل گوشی هوشمند می‌باشد. این سمعک دارای دکمه‌ی فشاری بوده و کاربران قادر هستند با توجه به نیازشان کم‌ و زیادی صداها را تنظیم کنند.