سونیک

معرفی شرکت و محصولات شرکت

سونیک

SONIC

تاریخچه

دفتر مرکزی شرکت سونیک در ایالات متحده قرار دارد و در بیش از 40 کشور جهان دارای نمایندگی است. این شرکت با تولید محصولات و لوازم جانبی مناسب در پی تولید صدای طبیعی است. سمعک سونیک باعث می‌شود از زندگی روزمره‌ی خود لذت بیشتری ببرید. این سمعک در هنگام برقراری مکالمات تلفنی مزیت‌های زیادی را برای کاربر فراهم می‌کنند. این سمعک راه‌هایی برای مراقبت از شنوایی فراهم و شنیدن صدایی گویا و طبیعی را با روشی کاملاً جدید ارائه کرده‌است.

چرا سونیک؟

این سمعک با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز ساخته شده‌است و حتی در محیط‌های پر سر و صدا بهترین عملکرد را دارد. کیفیت بالای شنود و کاهش حواس‌پرتی از ویژگی‌های منحصر به فرد این محصولات است. از آنجایی که سمعک سونیک صدا را سریع‌تر منتقل می‌کند، زمان کمتری برای گوش کردن صرف خواهید کرد. این سمعک‌ها در مدل‌ها و اشکال مختلف، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کاربر با توجه به سلیقه و نیازهای خود سمعک مورد نظر را انتخاب کند.

سمعک های سونیک

سمعک Enchant

این مدل جدیدترین محصول خانواده سمعک سونیک است که می‌تواند به صورت هوشمند صدای گوینده را تشخیص داده و با حذف نویزهای اضافی کیفیت صدای دریافتی را افزایش دهد. این سمعک هوشمند در تمامی مدل‌های داخل گوشی، نامرئی و پشت گوشی تولید می‌شود.

سمعک CHEER

استایل‌های متنوعی را شامل می‌شود و در سه سطح عملکردی محصول ارائه می‌دهد. شامل سمعک‌های پشت گوشی و داخل گوشی برای پوشش سطوح مختلفی از کم‌شنوایی است.

سمعک PEP

برای افرادی طراحی شده‌اند که تمایل دارند جدیدترین تکنولوژی روز دنیا را با کم‌ترین هزینه‌ی ممکن تهیه کنند. ظرافت، زیبایی و وضوح گفتار بالا از ویژگی‌های سمعک‌های این خانواده است. دارای استایل‌های مختلف پشت گوشی و داخل گوشی می‌باشد.

سمعک JOURNEY

شامل سمعک‌های سوپرپاور پشت گوشی هستند که برای کم‌شنوایی‌های شدید تا عمیق قابل استفاده‌اند. ترکیبی از تکنولوژی‌های به روز و مدرن که راحتی و اطمینان را برای کاربران به همراه دارد. شرکت سونیک در راستای جلب رضایت مشتری سمعک‌هایی با طرح، سبک، قیمت و اندازه‌های مختلف تولید و عرضه کرده‌است.