سمعک فوناک

معرفی شرکت و محصولات شرکت

فوناک

PHONAK

تاریخچه

کمپانی سمعک فوناک یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سمعک در جهان است. فوناک در سال 1947 با کمپانی به نام Elektroakustik fur AG در کشور سوییس توسط Ernst Rihs تاسیس شد و همچنین پس از مرگ ایشان هم توسط دو پسرش اداره شد و در سال 1965 به نام Phonak AG تغییر یافت.
شرکت فوناک در سال 1965 اولین سمعک خود را به اسم SuperFront را روانه بازار کرد که بالاترین میزان تقویت را داشت فلسفه فوناک ایجاد راه حل های شنیداری هست که زندگی افراد را برای پیشرفت اجتماعی و عاطفی تغییر می دهد. و اظهار می کند که خوب شنوایی(well_hearing) فراتر از توانایی شنیدن است. این رابطه ذاتی با وضعیت بهتری از سلامت جسمی ، شناختی و اجتماعی / عاطفی مرتبط است. وقتی از خوب شنیدن لذت می برید ، برای استقبال از زندگی مورد نظرتان کاملاً مجهز می شوید. خوب شنوایی به شما کمک می کند تا خوب باشید و زندگی خوبی داشته باشید. در سال 1995، audiozoom را که فناوری چند میکروفونی هست را ابداع کردند. در سال 1996 میکرولینک را که کوچک ترین گیرنده میکروفونی است را راه اندازی کردند. در سال 1999 Claro ، اولین سمعک کاملاً دیجیتالی Phonak با گیرنده FM کاملاً یکپارچه ساخته شد. در سال 2008 سمعک نایدا برای کم شنوایی شدید با محفظه مقاوم در برابر آب ، تولید شد. در سال 2019 هم سمعک های مارول روانه بازار شدند و قابلیت اتصال به موبایل اندروید و آیفون از طریق بلوتوث را دارا هست و فقط در مدل رسیور در داخل کانال گوش یا RIC موجود میباشد.
کمپانی فوناک بر این باور است که به طور مداوم محدودیت های فناوری را به چالش می کشند تا حتی بر سخت ترین شرایط شنوایی غلبه کنند.
فوناک یک ارائه دهنده جهانی راه حل های شنوایی هست و در بیش از 100 کشور جهان نمایندگی داریم.
Phonak بیش از 70 سال است که به توسعه ، تولید و توزیع راه حل های شنوایی تغییر دهنده زندگی متعهد است.