هانساتون

معرفی شرکت و محصولات شرکت

هانساتون

HANSATON

تاریخچه

یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده سمعک بزرگ دنیا، سمعک هانساتون است. ساخت سمعک از نوع هانساتون آلمان از سال ۱۹۵۷ توسط Rudolf G. E. Fischer آغاز و با قدرت تا اکنون ادامه پیدا کرده است. محل کنونی این شرکت در شهر هامبورگ آلمان است. محصولات این شرکت در بیش از ۷۰ کشور به فروش می رسد.

سمعک های هانساتون

سمعک sound

این سمعک ها به صورت کلی شامل سمعک های رسیور داخل کانال گوش میباشند و هم نوع شارژی و هم نوع باتری معمولی آن موجود میباشد. Sound Excite ، Sound SHD stream، Sound SHD این سه سمعک ازین خانواده میباشد.

سمعک sound excite

آخرین تکنولوژی موجود در سمعک هانساتون اکساید (Excite) نام دارد که با مخفف XC شناسایی می شوند. این گروه دو سمعک به نام های Sound XC سمعک های با باتری مرسوم و AQ Sound XC به صورت سمعک های شارژی دارد.

سمعک jam

محصولات خانواده این سمعک ها که محصول سال 2016 است هم به صورت پشت گوشی (BTE)، و هم سمعک های داخل گوشی می باشند. و شامل سمعک های jam SHD IIC، jam SHD CIC، jam SHD Mini Canal ، jam SHD Canal jam SHD13، Half-Concha or Concha ، jam SHD S ، jam SHD S 312، jam SHD RS13 و AQ jam SHD RS میباشد.

سمعک beat

کسانی که افت کم شنوایی عمیق دارند نیازمند سمعک هایی می باشند که قدرت بسیار زیادی در بلند کردن صدا دارند. اندازه این سمعک ها به دلیل حجیم بودن قطعات داخل سمعک بزرگ می باشند همه برندهای معتبر جهانی یک سمعک مخصوص برای این افراد طراحی و تولید می کنند.برند هانساتون نیز از این قضیه مستثنا نیست و سمعک سوپر پاور آن که برای کم شنوایی های عمیق ساخته شده است Beat نام دارد و شامل دو سمعک به نام های ۱- beat SHD RS13 و ۲- beat SHD RS675 میباشد.

سمعک follow

این مدل با عملکرد استثنایی و قیمتی مناسب برای کاربران طراحی شده است و در دو رده سمعک های داخل گوشی و پشت گوشی تولید می شوند.