سمعک پرسونا

معرفی شرکت و محصولات شرکت

پرسونا

PERSONA

تاریخچه

سمعک پرسنا مدیکال یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان سمعک در آمریکاست. بیش از 4 دهه تجربه همراه با نوآوری های پیشرفته و استفاده ی بهینه از فناوری منجر به تولید باکیفیت ترین سمعک ها شده است. پرسنا مدیکال ارائه دهنده انواع سمعک پشت گوشی و درون گوشی است.

سمعک های پرسونا مدیکال

سمعک Ole

خط تولید سمعک های Ole’ شامل اولین سمعک های درون گوشی است که مجهز به سیستم Airtouch multi-memory هستند. محصولات Ole’ در مدل های قدیمی و جدید و همچنین سفارشی تولید می شوند.کیفیت فوق العاده صدا، کاهش نویز و پنهان بودن واقعی، سمعک های Ole’ را دقیقا به محصولی که شما می خواهید تبدیل کرده است.

سمعک Evoke

ویژگی های خودکار و قابلیت برنامه ریزی برای چند محیط شنیداری به شنوندگان این امکان را می دهد تا از خانواده و دوستان ، تلفن ، تلویزیون و حتی از محیط های مختلف اجتماعی امروز لذت ببرند. از بین بردن نویز به صورت کاملا یکپارچه در سمعک های EVOK صورت می گیرد در حالی که ممکن است شما اصلا متوجه این اتفاق نشوید تمام محصولات پرسنا تا آخرین حد ممکن توانایی حذف فیدبک را دارند.محافظ فیدبک به صورت فعال فیدبک را از بین می برد یعنی فیدبک را شناسایی کرده و آن را دنبال می کند و نابود می سازد. و این کار را در طیف وسیعی از فرکانس ها انجام می دهد. این سمعک از نوع سمعک های پشت گوشی Evok می باشد که علاوه بر طراحی خاص و منحصر بفرد توانایی پوشش دادن انواع کم شنوایی ها را دارد.

سمعک Monet

سمعک MONET نتیجه چهار دهه صنعتگری، تکنولوژی و افتخار است. پس از 40 سال ما محصولی ارائه کردیم که با توجه به مقرون به صرفه بودن و ویژگی هایی که به آن اضافه شده است، مورد نیاز هر شخص است. سمعک های MONET در مدل های پشت گوشی (BTE) و درون گوشی (CIC) تولید گشته و ویژگی ها و امکانات سمعک های فوق پیشرفته را ارائه می دهد. و این گروه شامل Monet 325 mini BTE میباشد.

سمعک Claret

ابزارهای غیرقابل برنامه ریزی با ویژگی های سطح بالا tمیباشد. Claret شامل فناوری دیجیتالی است که در ابزارهای پیشرفته قابل برنامه ریزی یافت می شود و نیازی به استفاده از رایانه برای تنظیم آنها بر اساس نیاز شنوایی شما نیست.