سمعک برنافون

معرفی شرکت و محصولات شرکت

برنافون

Bernafon

تاریخچه

کمپانی برنافون سوییس با بیش از نیم قرن سابقه و 500 نفر پرسنل متخصص، به عنوان یکی از کمپانی های معتبر در زمنیه ی سمعک و وسایل کمک شنوایی در دنیا سناخته میشود. ارائه ی تکنولوژی های منصر به فرد پردازش صدا و طراحی کم نظیر برای هر نوع سلیقه و هر نوع مصرف کننده ای، نوآوری در این کمپانی را به یک ویژگی شاخص تبدیل کرده است.

چرا برنافون؟

از جمله دستاوردهای این کمپانی میتوان به موارد زیر اشاره کرد: معرفی تنها تکنولوژی پردازش صوتی بدون کانال در دنیا معرفی تکنولوژی انتقال فرکانسی برای کم شنوایی های خاص اولین کمپانی ارائه کننده ی سمعک با ریموت کنترل به منظور کاربرد اسان برای کاربر تکنولوژی منحصر به فرد برنافن برای مقابله با فیدبک بوده و نکته قابل توجه این است که تمام سمعک ها در تمامی رده های قیمتی به این تکنولوژی مجهز می باشند. این سیستم سیگنال های فیدبک را قبل از اینکه برای کاربر قابل شنیدن شوند شناسایی و حذف میکند.

سمعک های برنافون

سمعک ZERENA

سمعک Zerena اولین سمعک ساخته‌شده برای آی‌فون (Made for iPhone) توسط کمپانی برنافن است. این سمعک دارای تراشه جدیدی است، که امکان اتصال و انتقال مستقیم صدا به محصولات اپل را برای شما فراهم میکند. سمعک Zerena از نظر طراحی و شکل ظاهری در مدل‌های مختلفی ارائه می‌شود، مدل‌های مختلف همراه با چندین سطح تکنولوژی سبب شده تا تجویز یک مدل یا سطح تکنولوژی برای هر سبک زندگی و کم شنوایی امکان‌پذیر باشد. به این معنی است که از نظر گرد و غبار و نفوذ آّب مقاوم است. دارای مدل های داخل گوشی، نامرئی و پشت گوشی است.

سمعک NEVARA1

خانواده سمعک های Nevara I برنافن دارای مجموعه ای از ویژگی های پایه و اتصال به ریموت کنترل است و شامل انواع سمعک های پشت گوشی و داخل گوشی می باشد.امکان استفاده از اتصالات آسان و بی سیم به افزایش رضایت بیمار منجر می شود.

سمعک SAPHIRA3

خانواده سمعک های Saphira 5/3 برنافن یک مجموعه کامل و با قیمت مناسب برای طیف وسیعی از کم شنوایی ها است. مدل های بی نظیر، ویژگی ها و انواع لوازم جانبی برای آن ارائه شده است. این خانواده شامل مدل های داخل گوشی و مدل های متنوع پشت گوشی های قدرتمند می باشد.

سمعک INZIA

سمعک های خانواده ی INZIA در استایل های پشت گوشی و داخل گوشی هستند و بهترین گزینه برای محدودیت های فرد در محیط های نویزی و ساکت به حساب می ایند.

سمعک SUPREMIA

سمعک های خانواده SUPREMIA از سمعک های پست گوشی سوپرپاور برنافون بوده که برای کم شنوایی های شدید تا عمیق قابل استفاده است.

کمپانی برنافون سوئیس توانسته است با نوآوری های خلاقانه و ارائه ی محصولات متنوع، در همه محدوده های قیمتی برای تمام سلایق و انواع افت های شنوایی به افراد کم شنوا کمک نموده و برای بهبود کیفیت زندگی و ارتباط برقرار کردن با خانواده و دوستان به کم شنوایان خدمت رسانی کند. حتی سمعک های با قیمت پایه ی برنافون توانسته اند نیاز های پایه ی کم شنوایان را به شکلی مطلوب رفع نمایند.