سمعک ریساند

معرفی شرکت و محصولات شرکت

ریساند

RESOUND

تاریخچه

ReSound بخشی از گروه GN است ، دفتر مرکزی آن در Ballerup ، دانمارک قرار دارد. گروه GN با افتخار 150 سال تخصص ، توانایی و بینش را برای تولید برخی از بهترین و نوآورانه ترین دستگاه های صوتی در جهان ایجاد می کند. برند خواهر ریساند کمپانی معروف جبرا (Jabra) که در زمینه تولید محصولات پیشرفته صوتی (هدست، هدفون، اسپیکر و میکروفون) در دنیا شناخته شده است، میباشد.

سمعک های ریساند

ReSound ONE

میکروفون و گیرنده در گوش از شکل گوش منحصر به فرد شما برای جمع آوری اصوات به روشی که طبیعت در نظر گرفته است استفاده می کند.کنون می توانید صدایی کاملاً فردی ، طبیعی و کاملا کامل را با یک میکروفون اضافی که در مجرای گوش قرار گرفته است تجربه کنید. که آن را M & RIE می نامند. All Access Directionality تضمین می کند در بهترین موقعیت برای شنیدن موارد مهم قرار دارید و Ultra Focus را برای یک تجربه شنیداری عالی یک به یک در سخت ترین محیط ها فعال کنید.

ReSound LiNX Quattro

یک خانواده کامل با عملکرد بالا: امکان پخش مستقیم صدا از دستگاه های iOS و Android، طیف وسیعی از مدل ها متناسب با همه نیازها است. شرکت ریساند ادعا کرده است که سمعک LiNX Quattro پیشرفته‌ترین سمعک شارژی با باتری شارژی لیتیوم-یون است. و این سمعک در استایل های پشت گوشی تا نامرئی موجود است.

ReSound ENZO Q

راه حل بسیار مناسب برای کم شنوایی های شدید تا عمیق میباشد.

ReSound LiNX 3D

ReSound LiNX 3D یکی از پیشرفته ترین سمعک های دیجیتال ما است. با ReSound LiNX 3D در تشخیص گفتار در سر و صدا بهتر خواهید بود و می توانید صداهای بیشتری را در اطراف خود بشنوید. می توانید از سمعک های خود مانند هدفون های بی سیم استفاده کنید.

ReSound ENZO 3D

سمعک اِنزو ریساند کیفیت صدای شفاف و واضحی برای افراد دارای کم شنوایی شدید تا عمیق فراهم می‌کند، تکنولوژی جهت‌داری دو گوشی III و فن‌آوری درک فضایی (Spatial Sense) ریساند به شما کمک ‌کند تا با سمعک ENZO 3D در نویز بهتر بشنوید و حتی از تمامی صداهای اطراف‌تان بدون در نظر گرفتن جهت صدا آگاه باشید. و به صورت مستقیم با گوشی آیفون کانکت میشود.