معرفی شرکت و محصولات برنافون

تاریخچه

کمپانی برنافون سوییس با بیش از نیم قرن سابقه و ۵۰۰ نفر پرسنل متخصص، به عنوان یکی از کمپانی های معتبر در زمنیه ی سمعک و وسایل کمک شنوایی در دنیا سناخته میشود. ارائه ی تکنولوژی های منصر به فرد پردازش صدا و طراحی کم نظیر برای هر نوع سلیقه و هر نوع مصرف کننده ای، نوآوری در این کمپانی را به یک ویژگی شاخص تبدیل کرده است.

چرا برنافون؟

از جمله دستاوردهای این کمپانی میتوان به موارد زیر اشاره کرد: معرفی تنها تکنولوژی پردازش صوتی بدون کانال در دنیا معرفی تکنولوژی انتقال فرکانسی برای کم شنوایی های خاص اولین کمپانی ارائه کننده ی سمعک با ریموت کنترل به منظور کاربرد اسان برای کاربر تکنولوژی منحصر به فرد برنافن برای مقابله با فیدبک بوده و نکته قابل توجه این است که تمام سمعک ها در تمامی رده های قیمتی به این تکنولوژی مجهز می باشند. این سیستم سیگنال های فیدبک را قبل از اینکه برای کاربر قابل شنیدن شوند شناسایی و حذف میکند.

مدل های سمعک برنافون

کمپانی برنافون سوئیس توانسته است با نوآوری های خلاقانه و ارائه ی محصولات متنوع، در همه محدوده های قیمتی برای تمام سلایق و انواع افت های شنوایی به افراد کم شنوا کمک نموده و برای بهبود کیفیت زندگی و ارتباط برقرار کردن با خانواده و دوستان به کم شنوایان خدمت رسانی کند. حتی سمعک های با قیمت پایه ی برنافون توانسته اند نیاز های پایه ی کم شنوایان را به شکلی مطلوب رفع نمایند.