سمعک استارکی

معرفی شرکت و محصولات شرکت

استارکی

STARKEY

تاریخچه

در سال 1967، William Austin، شركت خدمات و تعميرات حرفه اي سمعك را در خيابان Louis Park در شهر Minnesota آمريكا راه اندازی کرد. كار شركت در ابتدا تعميرات سمعك بود و در سال 1971 William Austin؛ يك شركت كوچك قالب به نام لابراتوار استاركي را از آقای Harold Starkey خريداري كرد. سپس بخش تعميرات حرفه اي و لابراتوار قالب را با هم ادغام كرد و نام استاركي بر آن نهاد در سال 1973 استاركي سمعك سفارشي ITE به نام CE1 را با دوره امتحان 90 روزه و يك سال گارانتي عرضه كرد. در اين سال استاركي مدل هاي مختلفي از سمعك CE را توليد كرد. استاركي به سرعت شرکتی پيشرو در توليد سمعك هاي سفارشي شد. در سال 1982 استاركي سمعك سري CE-S، كه اولين سمعك كانال در دنیا بود را توليد كرد. شعار بهتر شنیدن، بهتر زندگی کردن مخصوص شرکت استارکی میباشد.

سمعک های استارکی

سمعک Livio Edge AI

محصول برتر استارکی Livio Edge AI است که به گفته این شرکت شامل هوش مصنوعی برای ردیابی فعالیت های سلامت بدن و مغز است. شامل تنظیمات فوری است که برای بهبود مسائل شنیداری گفتار ناشی ازنویز طراحی شده است.

Livio Edge

برای اکثر انواع کم شنوایی خفیف تا متوسط مناسب است ، دارای ویژگی های پوشاننده وزوز گوش است و به سبک داخل گوشی (ITE) رسیور داخل کانال گوش (RIC) یا پشت گوشی با قالب (BTE) موجود است

Muse

این سمعک ها، دارای تکنولوژی وایرلس هستند، از تکنولوژی دوگوشی برای وضوح بهتر گفتار استفاده میکند. محیط های اکوستیک مختلف را به بهترین وجه کنترل و نویز های هر محیط را حذف میکند. سمعک های رسیور داخل کانال (RIC)، سمعک های Muse ، به صورت قابل شارژ هم قابل عرضه می باشند.

سمعک استارکی Sound Lens

این سمعک یکی از کوچکترین سمعک های نامرئی دنیاست. این سمعک نخستین سمعک هوشمند و ۱۰۰% نامرئی دنیا به حساب می آید. دلیل این گفته قرار گرفتن سمعک در خم دوم طبیعی کانال گوش است. این سمعک برای افرادی با کم شنوایی ملایم تا شدید مناسب است.

سمعک Halo استارکی

این مدل سمعک استارکی اولین بار به صورت رسیور داخل کانال با قابلیت اتصال به موبایل هم در محصولات آیفون و هم در سیستم های اندرویدی در سال ۲۰۱۴ معرفی شده است.

سمعک Z Series استارکی

این مدل هم یه صورت وایرلس قابل عرضه میباشد

سمعک استارکی زاینو Xino

این مدل سمعک دارای انواع وایرلس و معمولی است. استارکی اولین شرکتی است که دارای سمعک های داخل گوشی به صورت وایرلس میباشد.