کمپانی فیلیپس از سال های پیش در زمینه ی لوازم الکترونیک و تجهیزات پزشکی فعالیت داشته است.این کمپانی در حیطه ی سمعک نیز تاریخچه ی دور و درازی را داشته است ولی سال ها قبل از این حیطه خارج شده بود با این حال کمپانی فیلیپس در سال ۲۰۱۸ با همکاری کمپانی ویلیام دمانت به بازار سمعک برمیگردد.
سمعک های HearLink (که سری جدید سمعک این کمپانی هستند)فیلیپس مبتنی بر فناوری پیشرفته ی AI (هوش مصنوعی)هستند.این مدل از سمعک ها با تکنولوژی متناسب با آیفون ساخته شده اند و این سمعک ها قادر هستند که به طور مستقیم به محصولات اپل متصل می شوند.
این کمپانی از دو تکنولوژی جدید و بسیار کاربردی در سمعک های HearLink رونمایی کرده است که شامل:
SoundMap و SoundTie می باشد.

SoundMap
این مدل از تکنولوژی یک سیستم مدیریت دستگاه ها و ایجاد صدای فیلیپس HearLink است.این مدل از تکنولوژی با کاهش نویز،صداهای دیگر(صداهای مهم تر از جمله گفتار)تقویت می کند و این فناوری باعث می شود که در محیط های نویزی و شلوغ،صداهای هدف واضح تر شنیده بشوند.حتی این امکان برای کاربران سمعک دارای این فناوری وجود دارد که SoundMap را با سلیقه ی شخصی خودشان تنظیم کنند.
SoundTie
این نیز یک مدل از تکنولوژی موجود در سمعک های HearLink فیلیپس است.این مدل از فناوری ارتباط و اتصال کاربران را با دنیای بیرون فراهم می کند و این فناوری قابلیت اتصال سمعک به تلفن همراه،تلویزیون و … را فراهم می کند.

طبقه بندی انواع سمعک های برند فیلیپس بر اساس شکل ظاهری:
سمعک پشت گوشی
سمعک های ظریف پشت گوشی
سمعک داخل گوشی
سمعک داخل کانال

سمعک های پشت گوشی برند فیلیپس (BTE):
در این مدل از سمعک ها قسمت اصلی سمعک در قسمت پشت گوش قرار می گیرد.این سمعک ها می توانند همه ی سطوح کم شنوایی را پوشش بدهند.این مدل از سمعک قوی هستند و به راحتی قابل کنترل می باشند(دارای دکمه های فیزیکی بر روی بدنه سمعک هستند که به بیمار این امکان را می دهد تا صدا را کم و زیاد کند).

MiniBTE T R
این مدل از سمعک ها جزو سمعک های قابل شارژ هستند.این مدل هم همان طور که قبل تر اشاره کردیم دارای تکنولوژی های SoundTie و soundMap و همین طور قابلیت فیدبک کنسلینگ هم دارد که قابلیت بسیار مهمی تلقی می شود و باعث می شود سمعک در کم شنوایی های زیاد نیز سوت نزند و صدای اضافه ای نداشته باشد و تجربه بسیار جذابی را برای بیمار فراهم کند.این سمعک دارای تله کویل و دکمه تغییر برنامه است.این سمعک برای کم شنوایی های خفیف تا متوسط روبه شدید مناسب است.

MiniBTE T
این مدل جزو مدل های غیرقابل شارژ است.این مدل هم مانند سایر مدل های سمعک HearLink فیلیپس دارای هر دو تکنولوژی SoundMapو SoundTieاست.این مدل هم دارای تله کویل و دکمه تغییر برنامه است و برای کم شنوایی های خفیف تا متوسط روبه شدید مناسب است.

BTE PP
این مدل بیشتر برای کم شنوایی های شدید تا عمیق مورد استفاده قرار می گیرد.دارای هر دو تکنولوژی مهم سمعک های HearLink است و دارای تله کویل و دکمه ی تغییر برنامه است.

سمعک های داخل گوشی برند فیلیپس(ITE):

سمعک های ظریف پشت گوشی MiniRITE

MiniRITE T R

این مدل نیز جزو مدل های قابل شارژ است.این مدل هم دارای هر دوتکنولوژی پیشرفته سمعک های فیلیپس است.دارای تله کویل و دکمه تغییر برنامه است.این مدل برای کم شنوایی خفیف تا شدید مناسب است. بلندگوی این سمعک ها مستقیما داخل گوش قرار می گیرد و این مدل از سمعک دارای دام(یک سری کوچک که توسط لوله ی بسیار باریکی به بخش اصلی سمعک متصل می شود و بلندگو در زیر دام قرار دارد.) است.

MiniRITE T
جزو سمعک های قابل شارژ است.این مدل هم بلندگو درون کانال گوش قرار می گیرد و این مدل هم دارای دام است.دارای تکنولوژی SoundMap و SoundTie است و همین برای کم شنوایی های خفیف تا شدید مورد استفاده است. دارای تله کویل و دکمه تغییر برنامه هم هست.

MiniRITE
این مدل یکی از مدل های بسیار شیک سمعک فیلیپس تلقی می شود که کوچک و براق است و بلندگوی آن در داخل کانال گوش قرار می گیرد(دارای دام است).این مدل برای کم شنوایی های ملایم تا شدید مناسب است.دارای هر دو تکنولوژی پیشرفته هم هست.

سمعک های داخل گوشی ITE:

ITE HS
یکی از سمعک های غیر قابل شارژ فیلیپس است و همین طور جزو سمعک هایی است که شخصی سازی می شود یعنی برای هر فرد با توجه به کانال گوش همان فرد ساخته می شود.دارای هر دو تکنولوژی پیشرفته هست و همین طور برای کم شنوایی های خفیف تا شدید مورد استفاده است.

ITE FS
جزو مدل های غیر قابل شارژ است این مدل هم جزو مدل هایست که براساس کانال گوش هر فرد شخص سازی می شود.این مدل هم هر دو تکنولوژی را دارد و برای کم شنوایی های خفیف تا شدید مناسب است.

سمعک های داخل کانال برند فیلیپس(IIC، CIC، ITC):

IIC
کوچک ترین سمعک فیلیپس HearLink است این مدل به صورت عمیق داخل کانال گوش قرار می گیرد و یک دستهی بسیا باریک و کوچک برای خارج کردن آن از گوش به این سمعک متصل است و این مدل از سمعک عملا نامرئی است و مناسب افرادی است که نمی خواهند کسی متوجه کم شنوایی آنها بشود و این مدل ز سمعک برای کم شنوایی های خفیف تا متوسط مناسب است و همین طور هر دو تکنولوژی پیشرفته را هم داراست.

CIC
یک مدل از سمعک های داخل گوشی است این مدل نیز به سختی قابل رویت است و دارای دسته ی باریک و کوچکی برای زمانی است که می خواهیم آن را از گوش خارج کنیم و همین طور مناسب برای کم شنوایی های خفیف تا متوسط است.

ITC
این مدل از سمعک دارای گزینه های زیادی برای شخصی سازی است به عنوان نمونه کنترل صدا و تغییر کاربری سمعک براساس محیط.این مدل هر دو تکنولوژی را داراست و همین طور به سختی قابل رویت است جزو مدل های نامرئی تلقی می شود.

به طور کلی سمعک های برند فیلیپس دارای اشکال و همین طور رنگ های متفاوت هستند که برای هر فرد کم شنوا با هر نیاز و خواسته ای بسیار مناسب و کاربردی است.

سمعک های این برند براساس تکنولوژی به کار رفته در آن ها به چند بخش تقسیم می شود که بهترین و پیشرفته ترین مدل آن:
HearLink 40 است:
این سمعک دارای پشتیبانی از SoundProtect Wind است که برای کاهش تاثیر باد و نویز در هنگام برخورد با سمعک است.همین طور یک تکنولوژی دیگر دارد به نام SoundProtect Transient Noise که برای حفاظت در برابر نویزهای ناخواسته ی بلند اس و همین طور تکنولوژی بعدی آن Connection Count است که برای اتصال به تلفن همراه و دیگر وسایل الکترونیکی است.این سمعک یک اعلان برای زمان کم شدن باتری دارد و همین طور دارای یک تکنولوژی بسیار پیشرفته برای افرادی است که وزوز دارند که Tinitus SoundSopport نامیده می شود.